Eesti Külaliikumise Kodukant kontor asub Harjumaa Omavalitsusmajas.

Registrikood: 80036845

Aadress: Sirge 2,10618 Tallinn

Vaata asukohta kaardil

Pangakonto number: EE352200001120242378

 

Tegevmeeskond:

Krista Habakukk

Juhatuse liige- üldjuhtimine

Tel +372 555 33 990

E-post: krista@kodukant.ee

 

 

Terje Trochynskyi

Juhatuse liige- kommunikatsioon

Tel +372 5088 061

E-post: terje@kodukant.ee

Eha Paas

Vabatahtliku tegevuse valdkonna juht

Tel +372 5170 214

E-post: eha@kodukant.ee

Anu Viltrop

Vabatahtlike Värava toimetaja

Tel +372 5665 9118

E-post:anu.viltrop@kodukant.ee

 

Anneli Kana

Rahvusvaheliste suhete koordinaator

Tel +372 5306 5503

E-Post: annelikana@gmail.com

 

Merle Jantson

EV100 Kodukandi programmi koordinaator

Tel +372 5261 891

E-Post: merle@jantson.ee

Külli Pann

Teeme ära maakondlike koordinaatorite koordinaator ja Olustvere Hoidistemessi kontaktisik.

Tel +372 5646 2692

E-post:kylli@kodukanttartumaa.ee


Anne-Ly Aalde

Raamatupidaja

Tel +372 5229 322

E-post: a.aalde@gmail.com

 

Nagu näete, soolisest tasakaalust pole siin midagi rääkida. Aga tõele vastab meie ühine hüüdlause: "Kodukandi naiselik meeskond on mehe eest väljas!"