Projekt „Ärgake, külad!"
Rahastaja: EMP toetuste Vabaühenduste Fond Avatud Eesti Fondi vahendusel
Mentorprogrammis osalenud paarid 2014-2015

Mentiid ehk sellid

Kontaktid

Mentorid ehk meistrid

Kontaktid

Kaire Nuut
Kiili vald
Harjumaa

info@luigekandikeskus.ee
5669 4949

Krista Pedak
Avinurme vald
Ida-Virumaa

krista.pedak@ivek.ee
5087472

Eneli Kaasik
Tabivere vald Jõgevamaa

eneli.pyhvel@kliinikum.ee
5257497

Kaido Arulepp
Ahti Bleive
Põlva vald
Põlvamaa

kaido.arulepp@gmail.com
53420670

ahti.bleive@gmail.com 

Artur Vorontsov
Raikküla vald Raplamaa

Artur.vorontsov@gmail.com
55911643

Maiu Mäe
 Albu vald
Järvamaa

maiu28@hot.ee
58162514

Lea Lai
Lääne-Nigula vald Läänemaa

Lea.Lai@laanenigula.ee
56917271

Peeter Kivimäe Kuusalu vald
Harjumaa

peeterkivimae@hot.ee
5519196

Kateriina Puusepp
Varstu vald
 Võrumaa

varstusse@gmail.com ;
56657756

Külli Pann
Tähtvere vald
Tartumaa

kustma@gmail.com
56462692

Ave Kruus
Saue vald
Harjumaa

avekruus@gmail.com
55660875

Romeo Mukk
Suure-Jaani vald
Viljandimaa

tire@hot.ee
56509311

Taavet Tatar 
Aivar Piir
Kolga-Jaani vald Viljandimaa

taavettatar@gmail.com  
58002027
aivar.piir@gmail.com
5041169

Aado Kuhlap
Vastseliina vald
Võrumaa

akuhlap@online.ee 
5140902

Ester Tammis
Käina vald
Hiiumaa

info@vetsitall.ee
56487057

Jaan Urvet
Rae vald
Harjumaa

jaan.urvet@eesti.ee
5076590

Katrin Sagur
Lääne-Saare vald,
Saaremaa

katrin.sagur@laanesaare.ee
510 5393

Urmas Kristal Märjamaa vald
Raplamaa

Urmas.kristal@gmail.com
53497987

Heleri Wazza
Halinga vald Pärnumaa

mtukolmasvoimalus@gmail.com
53893636

Andrus Saliste
Harku vald
Harjumaa

asaliste@hotmail.com
5068602

Kersti Tammesaar
Kohtla vald
Ida-Virumaa

kersti.tammesaar@kohtlavv.ee
5231557

Aare Hindremäe
Kehtna vald
Raplamaa

hindrem@estpak.ee
5117345

Olvia Laur
Nissi vald
Harjumaa

olvialaur@hot.ee
5038460

Liina Kikas
Vigala vald
Raplamaa

liinaandre@hot.ee
5147444